Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Atte Muhonen

Atte Muhonen

Kansanedustajana   05.09.1922–31.07.1929, 01.09.1936–31.08.1939

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV