Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Frans Mustasilta

Frans Mustasilta

Kansanedustajana   02.02.1914–03.04.1917, 01.05.1924–01.09.1927, 01.09.1933–05.04.1945

Ammatti / arvo:
pienviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV