Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Heikki Mustonen

Heikki Mustonen

Kansanedustajana   05.04.1966–23.03.1979, 26.03.1983–20.12.1983, 11.09.1985–20.03.1987

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV