Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Janne Mustonen

Janne Mustonen

Kansanedustajana   06.04.1945–19.02.1962, 20.12.1963–11.05.1964

Ammatti / arvo:
metsätyömies, piirisihteeri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV