Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Lauri Myllymäki

Lauri Myllymäki

Kansanedustajana   02.09.1927 - 20.10.1930, 06.04.1945 - 21.07.1958

Ammatti / arvo:
sähköasentaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV