Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juho Mynttinen

Juho Mynttinen

Kansanedustajana   01.06.1909–28.02.1910, 01.02.1911–01.02.1914

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV