Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Antti Mäkelin

Antti Mäkelin

Kansanedustajana   22.05.1907 - 24.09.1909, 04.04.1917 - 25.09.1918

Ammatti / arvo:
asioitsija, kahvilanomistaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV