Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Yrjö Mäkelin

Yrjö Mäkelin

Kansanedustajana   01.08.1908–31.01.1911, 02.02.1914–25.09.1918

Ammatti / arvo:

päätoimittaja

Tehtävät eduskuntaryhmässä:

  • Sosialidemokraattinen eduskuntaryhmä (pj) –