Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juho Mäkelä

Juho Mäkelä

Kansanedustajana   06.04.1945 - 21.07.1948, 02.12.1958 - 04.04.1966

Ammatti / arvo:
päätoimittaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV