Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Vihtori Mäkelä

Vihtori Mäkelä

Kansanedustajana   22.05.1907–31.07.1908, 01.02.1911–31.10.1917, 14.01.1919–31.03.1919

Lisätiedot:

14.01.1919 - 31.03.1919
Edeltäjä: Juho Rikkonen /Sdp

Ammatti / arvo:

ratamestari