Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Jaakko Mäki

Jaakko Mäki

Kansanedustajana   01.08.1908–03.04.1917, 04.04.1917–25.09.1918

Ammatti / arvo:

palstatilallinen, kupariseppä

Tehtävät eduskuntaryhmässä:

  • Sosialidemokraattinen eduskuntaryhmä (pj) –