Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kaarle Mänty

Kaarle Mänty

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.07.1908, 01.03.1910 - 16.05.1918

Ammatti / arvo:
vahtimestari, taloudenhoitaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV