Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Dagmar Neovius

Dagmar Neovius

Kansanedustajana   22.05.1907–31.05.1909, 01.03.1910–31.01.1911, 02.02.1914–03.04.1917

Ammatti / arvo:
koulunjohtaja, aktuaari

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV