Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Niilo Nieminen

Niilo Nieminen

Kansanedustajana   22.07.1948–20.07.1951, 09.09.1952–19.02.1962, 18.09.1969–26.09.1975

Ammatti / arvo:
pienviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV