Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Akseli Nikula

Akseli Nikula

Kansanedustajana   02.02.1914 - 03.04.1917, 05.06.1940 - 05.04.1945

Ammatti / arvo:
lääketieteen lisensiaatti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV