Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Oskar Nix

Oskar Nix

Kansanedustajana   22.05.1907 - 28.02.1910, 01.04.1919 - 04.09.1922

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, säästöpankinjohtaja, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV