Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Toivo Nokelainen

Toivo Nokelainen

Kansanedustajana   20.09.1935 - 31.08.1936, 01.09.1939 - 05.04.1945

Ammatti / arvo:
kirvesmies, pienviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV