Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Oskari Orasmaa

Oskari Orasmaa

Kansanedustajana   22.05.1907–31.01.1911, 02.02.1914–25.09.1918

Ammatti / arvo:
luennoitsija

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV