Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Pekka Paavolainen

Pekka Paavolainen

Kansanedustajana   02.02.1914–03.04.1917, 04.04.1917–31.03.1919

Ammatti / arvo:
varatuomari, henkikirjoittaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV