Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Eemeli Paronen

Eemeli Paronen

Kansanedustajana   02.02.1914 - 03.04.1917, 01.11.1917 - 31.03.1919

Ammatti / arvo:
kirvesmies

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV