Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Valfrid Perttilä

Valfrid Perttilä

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.05.1909, 01.03.1910 - 01.02.1914, 04.04.1917 - 31.10.1917

Ammatti / arvo:
kirvesmies, liittosihteeri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV