Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Oskari Peurakoski

Oskari Peurakoski

Kansanedustajana   01.06.1909–03.04.1917, 04.04.1917–31.03.1919

Ammatti / arvo:
metsänhoitaja, toimitusjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV