Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Otto Piisinen

Otto Piisinen

Kansanedustajana   02.02.1914–03.04.1917, 04.04.1917–22.06.1917

Ammatti / arvo:
toimittaja, liikemies, talousneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV