Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Mikko Piitulainen

Mikko Piitulainen

Kansanedustajana   25.02.1919 - 04.09.1922, 01.05.1924 - 01.09.1927

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV