Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Matti Pitkänen

Matti Pitkänen

Kansanedustajana   05.09.1922–31.08.1936, 01.09.1939–05.04.1945

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV