Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Emanuel Pohjaväre

Emanuel Pohjaväre

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.05.1909, 01.02.1911 - 25.09.1918

Ammatti / arvo:
leipuri, puhuja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV