Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Jukka Pohjola

Jukka Pohjola

Kansanedustajana   01.06.1909–01.02.1914, 04.04.1917–31.10.1917

Ammatti / arvo:
pienviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV