Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Aarne Pulkkinen

Aarne Pulkkinen

Kansanedustajana   22.07.1958 - 22.03.1970, 22.01.1972 - 30.12.1977

Ammatti / arvo:
pienviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV