Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juho Pyy

Juho Pyy

Kansanedustajana   21.10.1930–31.08.1933, 26.09.1935–20.07.1951

Ammatti / arvo:
pienviljelijä, taloustirehtööri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV