Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juho Rannikko

Juho Rannikko

Kansanedustajana   22.05.1907–03.04.1917, 05.09.1922–01.09.1927

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV