Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Frans Rantanen

Frans Rantanen

Kansanedustajana   22.05.1907 - 31.05.1909, 01.03.1910 - 25.09.1918

Ammatti / arvo:
kirvesmies

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV