Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Samuli Rantanen

Samuli Rantanen

Kansanedustajana   22.05.1907–31.01.1911, 04.04.1917–31.10.1917

Ammatti / arvo:
suutari, torppari

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV