Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Lauri Kr. Relander

Lauri Kr. Relander

Kansanedustajana   01.03.1910 - 01.02.1914, 01.11.1917 - 08.10.1920

Ammatti / arvo:
filosofian tohtori, Tasavallan Presidentti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV