Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Arvo Riihimäki

Arvo Riihimäki

Kansanedustajana   02.09.1927 - 20.10.1930, 06.04.1945 - 28.03.1954

Ammatti / arvo:
pienviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV