Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Justus Ripatti

Justus Ripatti

Kansanedustajana   22.05.1907–31.07.1908, 01.03.1910–16.01.1912

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV