Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Akseli Rodén

Akseli Rodén

Kansanedustajana   03.02.1964 - 21.01.1972, 13.09.1973 - 26.09.1975

Ammatti / arvo:
piiriasiamies, sosiaalineuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV