Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Eino Roine

Eino Roine

Kansanedustajana   06.04.1945 - 20.07.1951, 29.03.1954 - 19.02.1962, 05.07.1962 - 04.04.1966

Ammatti / arvo:
putkiasentaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV