Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Matti Ruokola

Matti Ruokola

Kansanedustajana   23.03.1970 - 26.09.1975, 24.03.1979 - 13.09.1983

Ammatti / arvo:
lääketieteen lisensiaatti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV