Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kaisu-Mirjami Rydberg

Kaisu-Mirjami Rydberg

Kansanedustajana   23.05.1939 - 25.11.1941, 04.11.1944 - 21.07.1948

Ammatti / arvo:
kirjallinen johtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV