Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Eero Rydman

Eero Rydman

Kansanedustajana   02.09.1927–31.07.1929, 01.09.1933–31.08.1936

Ammatti / arvo:

lakitieteen lisensiaatti, kaupunginjohtaja, ylipormestari