Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Eino Rytinki

Eino Rytinki

Kansanedustajana   20.06.1941 - 05.04.1945, 08.09.1949 - 21.07.1958

Ammatti / arvo:
pienviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV