Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Erkki Ryömä

Erkki Ryömä

Kansanedustajana   13.09.1955 - 21.07.1958, 20.02.1962 - 04.04.1966

Ammatti / arvo:
agrologi, maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV