Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kaarlo Saari

Kaarlo Saari

Kansanedustajana   01.03.1910 - 25.09.1918, 01.05.1924 - 25.02.1927

Ammatti / arvo:
kansakoulunopettaja, lukkari-urkuri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV