Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Santeri Saarikivi

Santeri Saarikivi

Kansanedustajana   01.08.1908–31.05.1909, 01.03.1910–31.01.1911, 04.04.1917–16.05.1918

Ammatti / arvo:

kunnankirjuri