Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Emil Saarinen

Emil Saarinen

Kansanedustajana   01.03.1910 - 25.09.1918, 05.09.1922 - 31.07.1929

Ammatti / arvo:
toimitsija

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV