Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Gunnar Sahlstein

Gunnar Sahlstein

Kansanedustajana   02.09.1927 - 31.08.1933

Ammatti / arvo:
kihlakunnantuomari
Valtioneuvoston jäsenyydet:
  • sisäasiainministeri (Ingman II) 02.06.1924 - 31.03.1925

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV