Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Eetu Salin

Eetu Salin

Kansanedustajana   01.06.1909–28.02.1910, 01.11.1917–16.05.1918

Ammatti / arvo:
suutari, sanomalehdentoimittaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV