Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Aaro Salo

Aaro Salo

Kansanedustajana   22.05.1907 - 01.02.1914, 01.11.1917 - 25.09.1918

Ammatti / arvo:
maalarimestari

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV