Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Yrjö Schildt

Yrjö Schildt

Kansanedustajana   01.09.1933 - 31.08.1936, 01.09.1939 - 05.04.1945

Ammatti / arvo:
tilanomistaja, majuri evp.

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV