Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Aili Siiskonen

Aili Siiskonen

Kansanedustajana   22.07.1958 - 19.02.1962, 05.04.1966 - 22.03.1970

Ammatti / arvo:
piiriasiamies, sosiaalineuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV